Всеки изигран и спечелен мач носи две точки, а загубен мач носи една точка.

Дивизия 1:

 GPWLGFGAGDPTS
Милен Стоянов и Мирослав Градинаров3309096
Георги Вълов и Тихомир Пелов514411-76
Борислав Йорданов и Ивайло Кирчев3215415
Георги Ботев и Николай Колев2113303
Лъчезар Стоименов и Димитър Василев1103032
Максим Георгиев и Симеон Вълков20206-62

Дивизия 2:

 GPWINLOSSGFGAGDPTS
Свилен Терзиев и Александър Димов3307256
Диян Велев и Николай Георгиев514510-56
Кънчо Апостолов и Емилиян Петков31236-34
Атанас Георгиев и Добри Добрев2114223
Георги Георгиев и Иван Цветанов2113303
Владимир Матеев и Светослав Ангелов21124-23
Петър Станков и Емилиян Георгиев1103032

Списък на чакащите:

Явор Атанасов и Стоян Йорданов

Регламент:

Играе се поне един мач на седмица – но график няма, отборите сами се уговарят.
За предпочитане се играе на плажа. На плажа няма такса.
Ако се играе в залата, 28 лв. на мач.

Изиграват се 3 пълни гейма до 21 точки, без 2 точки разлика.

Последните 2 отбора от дивизия 1 играят плейофи с първите 2 от втора дивизия.

Начало: 3-ти юни. Край: 15 Юли.

Програма (редът на срещите е гъвкав):

Програма за дивизия 1:

Милен Стоянов и Мирослав ГрадинаровБорислав Йорданов и Ивайло Кирчев3:0(21:18,21:19,21:17)
Максим Георгиев и Симеон ВълковГеорги Ботев и Николай Колев : ()
Лъчезар Стоименов и Димитър ВасилевГеорги Вълов и Тихомир Пелов3:0(21:12,21:20,21:14)
Милен Стоянов и Мирослав ГрадинаровГеорги Ботев и Николай Колев3:0(21:17,21:18,21:12)
Лъчезар Стоименов и Димитър ВасилевМаксим Георгиев и Симеон Вълков : ()
Георги Вълов и Тихомир ПеловБорислав Йорданов и Ивайло Кирчев1:2(21:18,13:21,14:21)
Милен Стоянов и Мирослав ГрадинаровЛъчезар Стоименов и Димитър Василев : ()
Борислав Йорданов и Ивайло КирчевГеорги Ботев и Николай Колев : ()
Георги Вълов и Тихомир ПеловМаксим Георгиев и Симеон Вълков3:0(21:20,21:9,21:18)
Георги Ботев и Николай КолевЛъчезар Стоименов и Димитър Василев : ()
Максим Георгиев и Симеон ВълковБорислав Йорданов и Ивайло Кирчев0:3(7:21,14:21,11:21)
Георги Вълов и Тихомир ПеловМилен Стоянов и Мирослав Градинаров0:3(10:21,14:21, 15:21)
Борислав Йорданов и Ивайло КирчевЛъчезар Стоименов и Димитър Василев : ()
Георги Ботев и Николай КолевГеорги Вълов и Тихомир Пелов3:0(21:14,21:18,21:18)
Максим Георгиев и Симеон ВълковМилен Стоянов и Мирослав Градинаров : ()

Програма за дивизия 2:

Кънчо Апостолов и Емилиян ПетковПетър Станков и Емилиян Георгиев0:3(13:21,15:21,17:21)
Свилен Терзиев и Александър ДимовАтанас Георгиев и Добри Добрев : ()
Георги Георгиев и Иван ЦветановВладимир Матеев и Светослав Ангелов : ()
Владимир Матеев и Светослав АнгеловСвилен Терзиев и Александър Димов0:3(18:21,19:21,18:21)
Атанас Георгиев и Добри ДобревКънчо Апостолов и Емилиян Петков1:2(13:21,21:17,18:21)
Петър Станков и Емилиян ГеоргиевДиян Велев и Николай Георгиев : ()
Свилен Терзиев и Александър ДимовДиян Велев и Николай Георгиев2:1(19:21,21:12,21:15)
Георги Георгиев и Иван ЦветановПетър Станков и Емилиян Георгиев : ()
Владимир Матеев и Светослав АнгеловАтанас Георгиев и Добри Добрев : ()
Атанас Георгиев и Добри ДобревГеорги Георгиев и Иван Цветанов : ()
Петър Станков и Емилиян ГеоргиевСвилен Терзиев и Александър Димов : ()
Диян Велев и Николай ГеоргиевКънчо Апостолов и Емилиян Петков2:1(21:17,17:21,21:19)
Георги Георгиев и Иван ЦветановКънчо Апостолов и Емилиян Петков : ()
Владимир Матеев и Светослав АнгеловДиян Велев и Николай Георгиев2:1(21:16,9:21,21:5)
Атанас Георгиев и Добри ДобревПетър Станков и Емилиян Георгиев : ()
Петър Станков и Емилиян ГеоргиевВладимир Матеев и Светослав Ангелов : ()
Диян Велев и Николай ГеоргиевГеорги Георгиев и Иван Цветанов1:2(19:21,10:21,21:19)
Кънчо Апостолов и Емилиян ПетковСвилен Терзиев и Александър Димов : ()
Диян Велев и Николай ГеоргиевАтанас Георгиев и Добри Добрев0:3(15:21,11:21,15:21)
Кънчо Апостолов и Емилиян ПетковВладимир Матеев и Светослав Ангелов : ()
Свилен Терзиев и Александър ДимовГеорги Георгиев и Иван Цветанов2:1(12:21,21:16,21:18)

Shortlink: https://bit.ly/3cAYP3l